Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Dostawa

Koszty transportu

W Sklepie istnieje możliwość płatności w następujący sposób:

  • płatność przelewem pełnej wartości zamówienia z góry - koszt transportu wynosi 17,99 zł brutto (14,63 zł netto + 23% VAT).
  • płatność przy odbiorze towaru od kuriera - koszt transportu wynosi 23,00 zł brutto (18,70 zł netto + 23% VAT).
  • płatność przy odbiorze towaru w siedzibie Sklepu - koszt transportu wynosi 0,00 zł brutto.

 

Dostawa
  1. O koszcie transportu i dostawy Klient informowany jest przy zakupie (treść opisu przedmiotu). Klient decyduje się na zawarcie umowy sprzedaży po otrzymaniu informacji o naliczonych przez Sklep kosztach transportu. 
  2. Koszt transportu uzależniony jest od odległości do miejsca dostawy, wartości zamówienia, wagi oraz gabarytów przesyłki i rzadko ustalany jest dla każdego zamówienia indywidualnie. 
  3. Dostawa towaru odbywa się za pośrednictwem firmy zewnętrznej, a termin wysyłki następuje w momencie skompletowania wszystkich elementów zamówienia. Na życzenie Klienta Sklep zrealizuje zamówienie w kilku osobnych dostawach, jednak wiązać się to może z naliczeniem Klientowi wyższych kosztów dostawy. Klient jest informowany o zrealizowaniu zamówienia poprzez e-mail w dniu wysyłki. 
  4. Koszty dostawy nie obejmują usługi wniesienia towaru i jego montażu. Kurierzy nie mają obowiązku wnoszenia przesyłek. Zakres obowiązku kuriera ogranicza się do rozładowania przywiezionej przesyłki, bez wniesienia.
  5. Klient ma obowiązek ocenienia stanu produktu i jego zgodności z zamówieniem w momencie dostawy przez kuriera i w jego obecności. W przypadku braku lub uszkodzenia towaru należy, w obecności Kuriera, sporządzić protokół reklamacyjny, w którym ujęta będzie data, godzina doręczenia oraz opis uszkodzenia przesyłki/towaru. Należy również skontaktować się z obsługą Sklepu informując o zdarzeniu wysyłając e-mail na adres czm@czm.com.pl
  6. Potwierdzając odbiór Klient uzyskuje prawo własności towaru. Jednocześnie na Klienta przechodzi wszelkie ryzyko związane z posiadaniem i użytkowaniem towaru, a w szczególności jego utratą.
  7. Dopuszczalny jest również odbiór osobisty przez Klienta po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca oraz terminu odbioru.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl